• 4030 Debrecen, Híd utca 4-6.

Debreceni Mechanikai Művek

Karrier

Lézertechnológus

Egyedi mezőgazdasági gépek és alkatrészek, illetve változatos fémszerkezetek gyártásához ajánlatok, vágási tervek, vágási programok készítése,

lézervágó berendezéssel kapcsolatos műszaki feladatok felügyelete, irányítása,

a lézervágás technológiai irányítása, a gazdaságos technológia megvalósítása,

az új lézervágó gépkezelő munkatársak oktatása, betanítása,

a gépkezelők napi feladatainak kiadása, műszakok beosztása,

a lézervágó gép munkarendjének, ütemezésének beosztása,

a gyártáselőkészítő kollégával a lézerrajzok elkészítésében való együttműködés,

lézerrajzok aktualizálásat, az érvénytelen rajzok visszavonása

gyártásba került rajzok tárolása, nyilvántartása,

a lézervágó berendezés állagmegóvásról, karbantartásáról való gondoskodás

kapcsolattartás a lézervágó berendezés magyarországi szervizével,

kapcsolattartás a külső megrendelőkkel.

Követelmények:

- felsőfokú műszaki- vagy szakirányú technikusi végzettség, gépészmérnöki területen

- általános célú és speciális tervező szoftverek alapos ismerete,

- nagyfokú precizitás, szakmai elhivatottság

- dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

- bejelentett szerződéses munkaviszony hosszú távon
- határozatlan idejű munkaszerződés
- szerszámok, védőruha, munkaruha
- béren kívüli juttatások
- hosszú távú munkalehetőség
- 8 órás munkaidő

Debreceni Mechanikai Művek Kft.

DEBRECENI MECHANIKAI MŰVEK

Székhely

  • +36 52 526 460
  • +36 52 526 462
  • www.dmm.hu